“Просто ще один мeртвuй солдат” Волонтерка емоційно звернулася до українців. “Безглуздо і стрaшнo”

Волонтерка Хіна Члек звернулася у проникливому пості до українців, які не надають значення тому, що купують російські товари

Російські товари коштують 200. Не гривень, не доларів, не рублів. Просто 200. Просто ще один мeртвuй український солдат на Донбасі.

На сьомому році війни в українських магазинах продаються російські товари. Щоправда, позначки про це на цінниках встигли стати дрібними і непомітними. На сьомому році зубна паста переважає брехню, маніпуляції та вбивства. На сьомому році війна стала такою побутовою деталлю, що у столиці України відкриваються магазини із речами, «прикрашеними» обрисами будівель столиці сусідньої держави. Тієї, звідки віддаються накази спрямувати танки на Донбас. Хочете пасту чи куртку? Будь ласка, з вас 200. Чи два по 200, якщо бажаєте обидва.

Ця війна навчила неприємних речей. Наприклад, що купити можна навіть те, що, здавалося б, не купується. Як життя і смерть. Те, що ми з вами називаємо «допомога», «вантаж» чи «навчальний курс», насправді має за собою чиїсь гроші. Благодійників, що їх передали, чи людей, які щось зробили безкоштовно, хоча могли на цьому заробити. Так само гроші за собою мають кожен російський снаряд, кожен чобіт, що ступив на донбаську землю з-за «поребрика», кожна банка тушонки, якою годують найманця. Кожні куля чи уламок, що забирають останній подих українського захисника і перетворюють його на 200. Безглуздо і страшно, коли ці гроші заплачено в Україні. Найгірше – що так буває.

Можна принципово не купувати російських товарів. Можна не купувати їх, обираючи більш якісні українські чи інших виробників. Але найголовніше – пам’ятати їхню ціну: кожна така покупка коштує 200.
Думаймо, чи готові ми оплачувати такі рахунки. І купуймо натомість життя. Досі збираємо на нього тут: https://savelife.in.ua/donate/

Автор: Хина Члек (Chlek Khina)

Повернись живим

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Хто найкращий ? Що чекає попереду ? Щоб голос зарахувався натисніть на фото та проголосуйте.

Показати більше
Back to top button