Блоги

Житель Донецька обурений тим, що “ДНР” робить на “Оленівці”: “Моя радість швидко розбилася”

Жителі “ДНР” розповідають про нову виверту бойовиків, виконавши яку, можна звільнитися від обсервації і не потрапити в списки на карантин.

Виявляється, люди, які в’їжджають на територію так званої “ДНР” через КПП “Оленівка” , можуть не проходити обсервацію , якщо виконають певну умову. І чимало людей, які перетинають лінію розмежування, це умова виконують, обсервацію не проходять і піддають свої сім’ї та інших людей на смертельну небезпеку, повідомляє Діалог.UA.

Блогер з ніком БильБилева розмістив в Twitter скріншот поста в соцмережі одного з жителів “ДНР”, який розповів, як повертався додому після перебування в гостях у родичів, що живуть в Бердянську.

Чоловік був готовий пройти обсервацію, але на КПП бойовики йому запропонували уникнути цієї долі, тобто за дві тисячі рублів запропонували не вносити чоловіка в списки людей, які підлягають обсервації.

Автор поста не пише, чи погодився він на більш легкий, але більш дорогий варіант, однак він зазначає, що така корупційна практика сприймається більш ніж дивно, тим більше – на тлі закликів в ЗМІ бути вкрай обережними і дотримуватися всі протиепідемічні заходи, на тлі застережень з приводу другої хвилі пандемії коронавируса.

“Моя радість розбився об скелі жадібності і корупції нашого зубожілого народу, а точніше тих , хто працює на КПВВ “ , – розповів донеччанин.

“Це дно, кото рої ми успішно продовжуємо пробивати! “ – констатує чоловік.

Нагадаємо, жителі Донецька після чергового закриття “Оленівки” звернулися до Пушилін Денис Володимирович заявивши, що він ризикує дочекатися перевороту.

Також донеччани констатували, що на “Оленівці” твориться беззаконня, бойовики ні в що людей не ставлять і знущаються над громадянами.


Повна версія посту|Більше тут } :
Житель Донецька обурений тим, що “ДНР” робить на “Оленівці”: “Моя радість швидко розбилася”

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button
Close