Блоги

Twitter видалив півмільйонний акаунт “5 каналу”

twitter-видалив-півмільйонний-акаунт-“5-каналу”


Twitter '5 каналу'
Twitter ‘5 каналу’

5.ua

Водночас відбулась атака на офіційну сторінку “5 каналу” в YouTube

Офіційний верифікований акаунт “5 каналу” заблокований і видалений мережею Twitter. Пів мільйона (!) підписників залишилися без оперативних новин.

Причиною видалення Twitter назвав появу в них інформації, що “на момент створення акаунту вам не було 13 років”. Звідки в соцмережі з’явилася” ця інформація – нам поки що не відомо.

Офіційна причина блокування акаунту '5 каналу' в Twitter

Офіційна причина блокування акаунту '5 каналу' в Twitter

(Зверніть увагу на різне формулювання у мобільній та десктопній версіях – “вам ЗАРАЗ нема 13 років” і “вам не було 13 років на момент створення акаунту”)

На момент публікації за посиланням https://twitter.com/5channel відображається “Такого профілю не існує”

До апеляції, яку “5 канал” подав до Twitter, були додані скани паспортів працівників компанії, які створювали акаунт, і тих, які вели його. З чого очевидно, що ці фахівці вже дуже давно перетнули межу повноліття. 🙂

Апеляція залишається без розгляду вже понад тиждень. Будь-якої офіційної реакції з боку соцмережі немає. До того ж подання повторної апеляції – заборонено.

Twitter заборонив подання повторної апеляції
Twitter заборонив подання повторної апеляції5.ua

Але ми надалі працюємо над відновленням акаунту й очікуємо на розгляд апеляції.

Одночасно з блокуванням акаунту в Twitter відбулась атака на офіційну сторінку “5 каналу” в YouTube. Але спроби заблокувати її марні. Наші фахівці успішно реагують на такого штибу провокації.

Ми ні на що не натякаємо і нікого не звинувачуємо. Це лише сухі факти. Але будемо відповідати на такі виклики гідно, як ми вміємо. Запитайте у Януковича. 😉

Дякуємо нашим підписникам і глядачам за неймовірну підтримку!Повна версія посту|Більше тут } :

Twitter видалив півмільйонний акаунт “5 каналу”


Повна версія посту|Більше тут } :
Twitter видалив півмільйонний акаунт “5 каналу”

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button
Close