Блоги

Антикорупціонери України та Польщі викрили злочинну групу на чолі з Новаком – брифінг

Антикорупціонери-України-та-Польщі-викрили-злочинну-групу-на-чолі-з-Новаком-–-брифінг

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:

© 2003-2020 5 канал. Вiдповiдно до п. б) част. 1 ст. 15 Закону України “Про авторське право i сумiжнi права”, до майнового права автора належить виключне право на дозвiл або заборону використання твору iншими особами. “5 канал” забороняє iншим особам використовувати твори, що транслюються в ефipi “5 каналу”, з будь-якою метою. “5 канал” дозволяє вiльне використання матерiалiв сайту за наступних умов: збереження логотипу на зображеннях; вiдео має бути в плеєрі YouTube; в тексті – клікабельний прямий URL на сторінку, матеріали якої використані. Матеріали, що містять посилання на агентство “Інтерфакс-Україна”, не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства “Інтерфакс-Україна”Повна версія посту|Більше тут } :

Антикорупціонери України та Польщі викрили злочинну групу на чолі з Новаком – брифінг


Повна версія посту|Більше тут } :
Антикорупціонери України та Польщі викрили злочинну групу на чолі з Новаком – брифінг

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button
Close