Блоги

Разумков розповів, чи будуть переглядати мовний закон

Дмитро Разумков. Фото: відкриті джерела.

Дмитро Разумков. Фото: відкриті джерела.

Єдиною державною мовою в Україні є українська мова, тому це питання не підіймалося, не підіймається і підійматися не буде.

Про це під час підсумкової пресконференції заявив голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, пише “Четверта студі” з посиланням на “Прямий”.

“Мені зараз важко говорити саме про цей законопроєкт. Тому що ті норми… вони сьогодні називаються як зміни до мовного закону. А якщо бути зовсім коректними, то там пов’язано лише з однією нормою – саме викладання в школах з 1 вересня 2020 року. Наскільки я розумію, це перше наше буде засідання четвертої сесії Верховної Ради дев’ятого скликання, то саме цей законопроєкт, мабуть, буде неактуальним”, – заявив Разумков.

“Повернення до мовного питання, до перегляду мовного закону: чи є в цьому сенс?”, – уточнила журналіст.

“Я, не дивлячись на реакцію, змінювати позицію не буду. Я її не змінював раніше, я не буду її змінювати й сьогодні. Я вважаю, що будь-які закони повинні працювати на користь всього українського суспільства. Стосується це культури, стосується це мови, стосується це оборони, стосується це соціального захисту. І я так само достатньо з великою повагою ставлюся до позиції наших міжнародних партнерів, рівно, коли вона озвучена по будь-якому з питань, а не вибірково, як до цього відносяться наші колеги.

Якщо ви згадуєте саме цей законопроєкт, то ми можемо подивитися на реакцію і Венеційської комісії, і ОБСЄ, і ООН. Зараз багато хто займається маніпуляціями, говорячи про утиски або спробу щось змінити. Єдиною державною мовою в Україні є українська мова. Я думаю, що тут питання не підіймалося, не підіймається і підійматися не буде”, – додав Разумков.

Коментарі

Позначки: , ,


Повна версія посту|Більше тут } :
Разумков розповів, чи будуть переглядати мовний закон

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button
Close