Разумков розповів, чи будуть переглядати мовний закон

Дмитро Разумков. Фото: відкриті джерела.

Дмитро Разумков. Фото: відкриті джерела.

Єдиною державною мовою в Україні є українська мова, тому це питання не підіймалося, не підіймається і підійматися не буде.

Про це під час підсумкової пресконференції заявив голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, пише “Четверта студі” з посиланням на “Прямий”.

“Мені зараз важко говорити саме про цей законопроєкт. Тому що ті норми… вони сьогодні називаються як зміни до мовного закону. А якщо бути зовсім коректними, то там пов’язано лише з однією нормою – саме викладання в школах з 1 вересня 2020 року. Наскільки я розумію, це перше наше буде засідання четвертої сесії Верховної Ради дев’ятого скликання, то саме цей законопроєкт, мабуть, буде неактуальним”, – заявив Разумков.

“Повернення до мовного питання, до перегляду мовного закону: чи є в цьому сенс?”, – уточнила журналіст.

“Я, не дивлячись на реакцію, змінювати позицію не буду. Я її не змінював раніше, я не буду її змінювати й сьогодні. Я вважаю, що будь-які закони повинні працювати на користь всього українського суспільства. Стосується це культури, стосується це мови, стосується це оборони, стосується це соціального захисту. І я так само достатньо з великою повагою ставлюся до позиції наших міжнародних партнерів, рівно, коли вона озвучена по будь-якому з питань, а не вибірково, як до цього відносяться наші колеги.

Якщо ви згадуєте саме цей законопроєкт, то ми можемо подивитися на реакцію і Венеційської комісії, і ОБСЄ, і ООН. Зараз багато хто займається маніпуляціями, говорячи про утиски або спробу щось змінити. Єдиною державною мовою в Україні є українська мова. Я думаю, що тут питання не підіймалося, не підіймається і підійматися не буде”, – додав Разумков.

Коментарі

Позначки: , ,


Повна версія посту|Більше тут } :
Разумков розповів, чи будуть переглядати мовний закон

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button