Марік

Відео. У країні д*па, бо Президент і сантехнік отримують однаково – глава Укрпошти

Глава «Укрпошти» Ігор Смілянський вважає, що чиновники повинні чесно працювати і багато заробляти. Про це він повідомив в інтерв’ю виданню «PavlovskyNews».

Смілянський зазначив, що українці звикли до неофіційної зарплати, коли «офіційно 10 тис. грн, але людина їздить на Мерседесі».

Він підкреслив, що «Укрпошта» заплатила в 2020 році 202 млн грн дивідендів.

«Простий слюсар по туалетах за місяць може заробити 25-30 тис. грн. І президент України заробляє 25-30 тис. грн. Це нормально? Так? Але люди не бачать проблеми з тим, що людина, яка чинить туалети, заробляє 30 тис. грн. Ментально не бачать. Тому з туалетами в Україні у кожного вдома все в порядку, але в країні ж * па », – сказав Смілянський.

Смілянський вважає, що краще, коли команда працює прозоро і отримує чесні зарплати, а не коли Верховна Рада збирається, щоб погасити борги через чиїхось «неофіційних дій».

Відзначимо, що зараз Смілянський заробляє 47 тис. грн на місяць.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.


Повна версія посту|Більше тут } :
Відео. У країні д*па, бо Президент і сантехнік отримують однаково – глава Укрпошти

Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close