Марік

Лондон жорстко розкритикував РФ за вбивство медика ВСУ і закликав Москву припинити війну

Представники влади Сполученого Королівства вельми сильно засмучені втратами серед українських військовослужбовців на Донбасі на поточному тижні. Також Великобританія вельми сумує з приводу безжального, підлого вбивства військового медика російськими окупаційними силами.

Більш детально про це йдеться в заяві посольства Великобританії в Україні на офіційній сторінці в соціальній мережі «Твіттер».

Таким чином, посольство Великобританії закликає Російську Федерацію припинити військовий конфлікт на окупованій частині Донбасу. У повідомленні дипломатичного відомства говориться: «Росія зобов’язана терміново припинити роздмухувати військовий конфлікт, який вона там почала».

Раніше ми вже повідомляли про трагічну подію, яка мала місце на Донбасі тринадцятого липня. Йдеться про те, що під час евакуації з поля бою бійця Збройних сил України, бойовики, незважаючи на гарантії режиму тиші, прицільно обстріляли групу українських військовослужбовців і медиків. Наслідком таких підступних дій стала загибель одного військового медика. Тільки сьогодні, 15 липня, російська сторона передала одне бездиханне тіло загиблого військовослужбовця Україні.

Рекомендуємо до перегляду: Як судді КСУ присадили нардепа від “Опоблоку”

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.


Повна версія посту|Більше тут } :
Лондон жорстко розкритикував РФ за вбивство медика ВСУ і закликав Москву припинити війну

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button
Close