Марік

Мав намір приєднатись до військових і захищати незалежність: 17-річний хлопець з Львівської області втік з дому, щоб воювати на Донбасі

Юнак подолав понад 1000 км, щоб приєднатись до українського війська.

Поліція розшукала зниклого 17-річного мешканця Пустомитівського району Львівської області Дениса Лагодича у зоні проведення ООС. Хлопця знайшли на блокпосту біля міста Слов’янськ Донецької області. Свою втечу з дому юнак пояснив бажанням воювати за територіальну цілісність України. Про це повідомила поліція Львівської області. 

Про зникнення 17-річного Дениса Лагодича 13 липня правоохоронцям повідомила мати хлопця. Вона розповіла, що напередодні близько 22.00 син пішов з дому, після чого зв’язок з ним був втрачений. Вона також розповіла, що раніше її син ніколи не втікав з дому і така поведінка нетипова для нього.

Правоохоронці негайно оголосили неповнолітнього в розшук і вже сьогодні, 15 липня, поліцейські розшукали хлопця у зоні проведення ООС – на блокпосту біля міста Слов’янськ Донецької області.

За його словами, він мав намір приєднатись до військових та зі зброєю в руках захищати незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

Правоохоронці порадили Денису почекати кілька років, здобути за цей час відповідні знання та навички, після чого реалізовувати свої плани у передбачнений законом спосіб. Хлопець здоровий та неушкоджений, невдовзі правоохоронці повернуть його додому.

Рекомендуємо до перегляду: Як судді КСУ присадили нардепа від “Опоблоку”

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.


Повна версія посту|Більше тут } :
Мав намір приєднатись до військових і захищати незалежність: 17-річний хлопець з Львівської області втік з дому, щоб воювати на Донбасі

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button
Close