Марік

“Недовго тобі залишилося.” Ексгенпрокурор Юрій Луценко розповів, що йому сказав Зеленський, коли він відмовився видати Росії Цемаху

Екс-генеральний прокурор України Юрій Луценко розповів, що йому в очі сказав діючий український лідер Володимир Олександрович Зеленський під час їх діалогу щодо справи по збитому МН17. Про це Луценко розповів в інтерв’ю «Букви».

У повідомленні наголошується, що екс-глава Генеральної прокуратури України на той момент відмовлявся видавати Російській Федерації Цемаха, одного з головних фігурантів трагедії рейсу МН17. Це було під час одного з обмінів утримуваних осіб між Україною і РФ. Згідно зі словами колишнього прокурора, він мав зустріч з Володимиром Олександровичем Зеленським по темі МН17, і він всіляко був проти обміну Цемаха.

Але, як розповів Луценко, на такі свої відмови він почув від президента нашої країни Володимира Зеленського наступні слова: «Значить, недовго тобі залишилося». На це Луценко відповів президенту жартом. При цьому колишній генпрокурор відзначає, що всіляко розумів важливість даного свідка, адже в цьому були замішані не тільки бойовики, але і особисто Росія. Згідно зі словами Юрія Луценка, особисто він засуджує те, що Україна видала Цемаха Російській Федерації.

Рекомендуємо до перегляду: «Слуга народу» Гетманцев виступив за повернення астрономічних зарплат членам наглядової ради

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.


Повна версія посту|Більше тут } :
“Недовго тобі залишилося.” Ексгенпрокурор Юрій Луценко розповів, що йому сказав Зеленський, коли він відмовився видати Росії Цемаху

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button
Close