Марік

Маляр → Мосейчук: “Пані Наталю, в нас є війна і це юридично підтверджено. Ось вам докази…”

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

“Хочу відповісти Наталія Мосейчук (Natalia Moseichuk) щодо статусу війни, бо зараз в студії Права на владу немає юристів, які б на цьому питанні розумілись.

Пані Наталю, людина, яка вам сказала, що не може відсудити завдану шкоду, бо немає юридично статусу війни, ввела вас в оману. Можливо, ця людина сама не знає юридичних нюансів і тому помиляється.

В нас є війна і це юридично підтверджено.

Ось вам докази:

1. Є вже 17 вироків судів іменем України, які набрали законної сили, і якими встановлено і доведено факт агресії(війни) з боку Росії.

2. Міжнародні правові акти, ратифіковані Україною, допускають визнання війни, як різновиду збройного конфлікту міжнародного характеру, навіть тоді, коли стан війни не визнаний однією із сторін або не оголошений( це Женевські конвенції про поводження з військовополоненими та про захист цивільного населення під час війни 1949 р. Конвенція про визначення агресії 1974 р.). Тобто,збройна агресія (війна) може мати місце й тоді, коли вона не оголошена або не визнана однією зі сторін конфлікту. Значення в даному випадку має факт, а не папірець з підписом і печаткою.

3. НАТО 28 серпня 2014 року оприлюднила супутникові знімки, на яких зображені російські бойові сили, що беруть участь у військових діях на суверенній території України. На знімках, зроблених в кінці серпня 2014 р., зображені російські самохідні артилерійські підрозділи, що рухаються в колоні через українські села і готуються до бойових дій шляхом створення вогневих позицій в районі міста Краснодон Луганської області. Бригадний генерал Нідерландів Ніко та директор Центру комплексного управління кризами і операціями, заявили, що зображення підтверджують істотне підвищення рівня і складності російського військового втручання в Україну.

4. Докази присутності російських регулярних військ та російського озброєння на території України зібрані Лондонською дослідницькою групою Forensic Architecture на замовлення Європейського центру захисту прав людини (EHRAC). Ці докази підготовлені з метою приєднання до кримінальної справи проти Росії, яка буде слухатись Європейським судом з прав людини. Докази містять численні супутникові знімки російських збройних автоколон всередині України і численні спостереження танка Т-72Б3 – нової моделі, яка на момент боїв під Іловайськом експлуатувалася тільки російськими збройними силами.” – пише юрист-кримінолог Ганна Маляр на своїй сторінці у Фейсбук.

Рекомендуємо до перегляду: Зеленський про Медведчука

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.

Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.


Повна версія посту|Більше тут } :
Маляр → Мосейчук: “Пані Наталю, в нас є війна і це юридично підтверджено. Ось вам докази…”

Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close