Два товариша. Санька – Ангел Небесної Сотні, Ельдар – відкриває офіс штабу Шарія в Рівному.

Наталя Лозiвська на своїй сторінці в Фейсбук написала допис. Публікуємо мовою оригіналу. Орфографію та синтаксис збережено

Два товариша. Два одногрупника. В універі на режисурі грали уривок, де Ельдар брав хабар, а Сашко кричав: «зрада!». Минув час. Санька – Ангел Небесної Сотні, який сьомий рік тримає наше небо. Ельдар – відкриває офіс штабу шарія в Рівному.
Якоюсь надто правдивою видалась та їхня студентська сценка…
За таких «братів» Храп віддав життя?

Одногрупник Героя Небесної Сотні Олександра Храпаченка Ельдар Магомедов відкрив офіс партії Шарія у Рівному.

Зазначимо, що герой допису – Ельдар Магомедов – залишив під ним коментарі. Зокрема, чоловік звинуватив авторку в брeхнi і заявив, що вона не мала права виносити цю історію в люди і робити такі порівняння

Нагадаємо, одним з останніх убитих “Беркутом” на Майдані 20 лютого 2014 року Героїв Небесної Сотні був рівнянин Олександр Храпаченко. Він навчався в Рівненському державному гуманітарному університеті на кафедрі театральної режисури, захоплювався туризмом, полюбляв подорожі, займався скелелазінням, заробляв промисловим альпінізмом. Похований 23 лютого 2014 року в Рівному на кладовищі “Нове” поряд з іншими загиблими Героями Небесної Сотні.

У грудні 2019 року Печерський райсуд Києва відпустив з-під домашнього арешту снайпера і колишнього бійця-спецпризначенця “Омеги” Дмитра Хмеля. Чоловіка підозрюють у вбивстві активіста Майдану Олександра Храпаченка.

За матеріалами сайту Цензор

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button