Віче НСН

Смолій: “Вчора були підписані речі, які не вкладаються в здоровий глузд. Ось лише один пункт, який ставить під загрозу життя військових.”

Влада підписала нову капітуляцію перед агресором.

Вчора на ТГК були підписані речі, які не вкладаються в здоровий глузд. Ось лише один пункт, який ставить під загрозу життя військових, мешканців прифронтових територій та фактично знищують національні інтереси України.

Забирається право на проведення військової розвідки. ПІД ЧАС ВІЙНИ. Отже, не можуть використовуватися дрони, а снайпери не зможуть прикривати наші позиції.

Московська сторона ОДНОЗНАЧНО буде порушувати домовленості і щодо припинення вогню, і щодо заборони розвідки. Всі попередні «припинення вогню» від Зеленського та «розведення» закінчувались для українців трагічно. Це і зростання кількості обстрілів, і велика кількість загиблих.

Фактично маємо нову капітуляцію в принципових для військових питаннях. Але, мабуть дивитися «в очі Путіну» є більш прийнятним для теперішньої влади.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.


Повна версія посту|Більше тут } :
Смолій: “Вчора були підписані речі, які не вкладаються в здоровий глузд. Ось лише один пункт, який ставить під загрозу життя військових.”

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button
Close