Віче НСН

Ар’єв: “Москва має вікно можливостей і буде в нього лізти. Нам до цього всього треба готуватися і морально, і не тільки…”

Дестабілізація. Все, що відбуваєттся останніми днями – для неї. І терoриcти, і вuбyхu, і підпaли, і «мінyвaння». На Банкову тиснуть РФ і її українські шістки, щоб пішла на умови Кремля, в якому добре знають слабкість Зеленського, його больові точки і всю інформацію де і як попорпалось його оточення. Москва має вікно можливостей наприкінці літа і восени, і буде в нього лізти.

Якщо громадянське суспільство стане тою стіною, яка зараз заховає поточного президента від ганебної здачі країни, варто усвідомити – градус терора все одно зростатиме, хаос підсилюватиметься, а casus belli для останнього аргументу сфабрикують такий, що стане моторошно. Нам до цього всього треба готуватися і морально, і не тільки: вистояти самим і не дати тимчасовим переляканим очільникам країни стати співучасниками знищення України. І ми вистоїмо, впевнений!

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.


Повна версія посту|Більше тут } :
Ар’єв: “Москва має вікно можливостей і буде в нього лізти. Нам до цього всього треба готуватися і морально, і не тільки…”

Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close