Віче НСН

Коли труну з тілом поклали до катафалку, тишу розірвав плач.. То плакала Миколина мама…

За останні дні вже вдруге в центрі Києва знімаю прощання з загиблим військовим.

14 липня на Майдані провели Тараса Матіїва. Він загинув під час мінометного обстрілу поблизу села Троїцького на Луганщині. Сьогодні — Микола Ільїн, медик, який загинув, коли вивозячи тіло з сірої зони, коли наша неозброєна евакуаційна група, з білими пов’язками та у білих касках, потрапила у засідку російських окупаційних сил. До таких важких зйомок неможливо звикнути. А взагалі, дуже прикро, що майже завжди з такими людьми ми знаймось лише в час прощання.

За годину до початку церемонії біля собору почали збиратися друзі та побратими. Трохи на віддалені від входу у супроводі близьких стоїть мама Миколи. Під’їздить військовий катафалк з труною. Двоє військових, які привезли тіло, поклали руки на труну, та довго стоять, закривши очі. В соборі труну накривають українським, білоруським та естонським прапорами. Микола народився в Білорусі, але в 2006 році переїхав до Естонії, там отримав статус біженці та громадянство. Службу в українській армії проходив як доброволець, на законних підставах.

Далі була спокійна служба, яку провів отець Андрій. Найважче прощання давалося молодим. У багатьох на очах були сльози. Наприкінці сонце почало світити крізь вікна собору, і коли військові почали виносити труну, то сонячні промені немов підсвітили шлях на небо.

Вже після закінчення церемонії, коли домовину з тілом погрузили до військового катафалку, ранкову тишу розірвав плач Миколиної матері. Ми маємо всі бути вдячні сину Білорусії. Це найвищий вияв солідарності, віддати життя за країну, в якій ти не народився, але яка стала твоєю справжньою домівкою. Вічна пам’ять Герою!

Nick Tymchenko

фото – Nick Tymchenko

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.

Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.


Повна версія посту|Більше тут } :
Коли труну з тілом поклали до катафалку, тишу розірвав плач.. То плакала Миколина мама…

Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close