Віче НСН

“Кричу крізь сльози і біль”: У Харкові під час фотосесії зaгuнyлa відома у місті фотограф. Маленька донечка залишилася без мами…

У Харкові під час фотосесії на приладобудівному заводі трагічного загинула відома у місті фотограф Галина Карацюба.

Її фото захоплювали подих. Вона була найкращою!

Про це пишуть місцеві ЗМІ.

За попередніми даними, жінка попри заборону самостійно пішла знімати на заводі. Там вона ймовірно через необережність впала у заводську шахту.

Від отриманих травм фотограф загинула на місці трагедії.

У неї залишилася маленька донечка.

У мережі друзі покійної це підтверджують.

“Пишу і ридаю, навіщо ти пішла. Спочатку думала, що це жарт, але -ні”, – прокоментувала смерть подруги харківська блогерка Тетяна Коряк.

За матеріалами з сайту vgolos.com.ua

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.


Повна версія посту|Більше тут } :
“Кричу крізь сльози і біль”: У Харкові під час фотосесії зaгuнyлa відома у місті фотограф. Маленька донечка залишилася без мами…

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button
Close