Неформат

Дискредитація атовців продовжується!!! Такі нині закони. Пам’ятаєте, як зелені піарились “зняттям депутатської недоторканості”? Мовляв, депутат такий само, як пересічний громадянин.

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .  

Пряма мова – Василько Піддубний

Дискредитація атовців продовжується!!!


Такі нині закони. Пам’ятаєте, як зелені піарились “зняттям депутатської недоторканості”? Мовляв, депутат такий само, як пересічний громадянин.


Але насправді, не тут то було…


Почубились атовці та депутати ОПЗЖ. Депутата, котрий не вважає Україну суверенною Державою, обілляли зеленькою; атовця (що воював за суверенітет та Незалежність), та котрого тримав поліцейський, вдарили в обличчя.


Вгадайте, на чий бік став закон?

Комусь вигідно відкривати справи проти атовців.


Наш друг, атовець, житомирянин Олександр Погребиський та його побратим Віктор Трегубов лишаються під вартою, ночуватимуть у в’язниці.


Судячи по всьому, “призедент взяв ситуацію під контроль”.


Замість статті 173 (дрібне хуліганство, штраф або 15 діб арешту) йому шиють 346 ст. (Погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча, карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк)


Вітаю в новій Україн!


Чи то пак… Малоросії?

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. 

Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. 

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. 

Правда завжди десь посередині.  Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.


Повна версія посту|Більше тут } :
Дискредитація атовців продовжується!!! Такі нині закони. Пам’ятаєте, як зелені піарились “зняттям депутатської недоторканості”? Мовляв, депутат такий само, як пересічний громадянин.

Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close