Неформат

Ігор Кондратюк: Вибачте, але віднині я не буду його називати президентом України і буду писати лише “Володимир З”

Ігор-Кондратюк:-Вибачте,-але-віднині-я-не-буду-його-називати-президентом-України-і-буду-писати-лише-“Володимир-З”
Ігор-Кондратюк:-Вибачте,-але-віднині-я-не-буду-його-називати-президентом-України-і-буду-писати-лише-“Володимир-З”-–-kraina-news

Як відомо 17 липня весь світ відзначав чергові роковини збиття літака Boeing 777 рейсу МН17 в небі над окупованим Донбасом. Шoумен тa пpoдюсеp Ігop Кoндpaтюк пpoкoментувaв дoпис Вoлoдимиpa Зеленськoгo у фейсбук, щoдo шoстoї pічниці трагедії.

“Вибачте, що цитую сторінку “Володимира Зеленського”. Пост щодо 6-ї річниці резонансного міжнародного злочину цього Володимира З., керівника країни, яка є жертвою агресії РФ, не містить інформації про те, що:

1) це військовий злочин;

2) яка країна винна у цьому злочині ;

3)за яких обставин (агресія і воєнно-терористичні дії росіян) цей злочин було здійснено;

Це пост типового українського малороса-боягуза і випадкової в політиці людини. Цей пост – ще один яскравий приклад того, що країною керують люди, чия компетенція, і відповідно – категоріально-понятійна термінологія і політичний світогляд не витримують ніякої критики. Віднині беру приклад, і теж буду недоговорювати/недописувати важливу річ стосовно цього Володимира З.: буду писати його прізвище лише однією літерою і НЕ називати Президентом України.” – прокоментував Ігор КондратюкПовна версія посту|Більше тут }:

Ігор Кондратюк: Вибачте, але віднині я не буду його називати президентом України і буду писати лише “Володимир З”


Повна версія посту|Більше тут } :
Ігор Кондратюк: Вибачте, але віднині я не буду його називати президентом України і буду писати лише “Володимир З”

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button
Close