Неформат

Березовець про несподівані погрози Кадирова на адресу Зеленського: “Є вагомі підстави”

“Вірний піхотинець” президента РФ Рамзан Кадиров вибухнув погрозами на адресу Володимира Зеленського через старого номера “Кварталу 95 “. Тому є серйозна причина, впевнений Тарас Березовець.

Лідер Чечні Рамзан Кадиров пригадав українському президенту Володимиру Зеленському скандальну історію “Кварталу 95 “по тому 18 місяців і зажадав вибачень.

Чому “вірний піхотинець” Путіна ворушить старий скандал, розповів в Telegram український політолог і блогер Тарас Березовець.

Він нагадав, що за скандальний номер “95 – го кварталу “Зеленський раніше вибачився Кадирову публічно. Зробив він це в інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону.

“Навіщо Кадирову ворушити цю історію через 18 місяців? Тільки якщо для цього були вагомі підстави “, – висловив думку експерт.

Він вважає, що Кадиров в даному випадку може виконувати завдання Кремля. Наприклад, це спроба вивести українського лідера з психологічної рівноваги.

“Кадиров ідеально підходить в даному випадку в якості тарана . І тоді можна качати Зеленського з приводу змін до Конституції України зі статусом ОРДЛО, води в Крим або інших тем “, – написав Березовець.

Варто відзначити, що номер “Кварталу 95 “, на який образився Кадиров, побачив світ ще в 2014 році. Мова про ролику про знесення пам’ятника Леніну, який був проілюстрований кадрами з Кадировим, сумували за загиблим батькові.

Відзначимо, що в своєму зверненні до Зеленському Кадиров говорив не тільки про нові вибачення за скандальний ролик. Він також зажадав від Зеленського зателефонувати Путіну і домовитися з ним про припинення війни, яку назвав “громадянським конфліктом”.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що в останні тижні влада Росії почали активно робити загрозливі заяви на адресу Києва.

Так, із заявами про Україну виступили Путін, його прес-секретар Пєсков , “куратор” українського напрямку в Кремлі Козак , Радфеда РФ Матвієнко та інші.Повна версія посту|Більше тут }:

Березовець про несподівані погрози Кадирова на адресу Зеленського: “Є вагомі підстави”


Повна версія посту|Більше тут } :
Березовець про несподівані погрози Кадирова на адресу Зеленського: “Є вагомі підстави”

Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close