Підозрюваний у тeрoрuзмi Кривош у суді розповів, чому захопив автобус та чи шкодує про скоєне.

У суді Луцька Плохому обирають запобіжний захід.

Підозрюваний у теракті в Луцьку Максим Плохой (справжнє ім’я Максим Кривош) заявив, що захопив автобус з людьми, бо це “дієвий метод”, а про вчинене він не шкодує.

Про це він сказав у Луцькому міськрайонному суді, де йому сьогодні, 23 липня, обирають запобіжний захід.

За його словами, день антисистеми – це день правди. На запитання про інсценування він відповів: “Я не знаю, що ви називаєте постановкою. Я здався сам. Жодного штурму не було”.

Він також заявив: “Основний терорист – держава. Тобто державне, система. Вона розуміє лише силу”. Плохой повідомив, що намагався, аби не дійшло до вбивства людей.

Чи задоволений тим, шо скоїв, він сказав: “Час покаже”. Також він додав, що вчора готовий був померти. Додав, що спільників не мав.

За матеріалами з сайту tsn.ua

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.


Повна версія посту|Більше тут } :
Підозрюваний у тeрoрuзмi Кривош у суді розповів, чому захопив автобус та чи шкодує про скоєне.

Хто найкращий ? Що чекає попереду ? Щоб голос зарахувався натисніть на фото та проголосуйте.

Показати більше
Back to top button