“Нiж, кoньяк і серцеві краплі”: заручниця розповіла про дивну поведінку терориста в Луцьку.

Максим Кривош рятував пасажирку та боявся зіпсувати двері автобуса.

Заручники, які вчора понад 12 годин провели на спеці у захопленому автобусі в Луцьку, оговтуються після пережитого та діляться подробицями свого утримування. За словами потерпілих, зловмисник Максим Кривош ставився до них “добре”.

Одна із заручниць, яка побажала залишитися неназваною, розповіла виданню “Під Прицілом”, що відбувалося у транспортному засобі. За її словами, Максим Кривош був дуже добре підготовлений та мав із собою абсолютно все, що могло йому знадобитися під час проведення операції.

“Він мав у своєму портфелі пляшку коньяку, ніж, ножиці та навіть сердечні краплі. Усіх нас, заручників, він розсадив по одному під вікнами. Сам же ж терорист ходив по автобусу із автоматом в руках, але на людей його не наставляв. Навпаки терорист казав нам, що він нас не вб’є, а тільки чекає, аби його вимоги були виконані. Він навіть нам не погрожував”, – зазначила заручниця.

За її словами, одній жінці в автобусі стало зле, і Кривош дав їй краплі, після яких їй стало ліпше.

“Єдиного, кого він прикував наручниками – був водій, бо терорист боявся, аби той не натиснув на газ і не почав їхати. Він постійно “вітав” усіх із якимось “днем антисистеми” і повторював, що коли Зеленський запише відео, то він відпустить трьох людей, а коли те ж відео потрапить до інтернету, то уже відпустить всіх заручників, а сам здасться”, – каже жінка.

Також, розповідає заручниця, терорист позв’язував передні та задні двері. “А коли здавався і виходив з автобуса, то сказав водієві, що не буде ломати йому двері, бо тому ще потрібно буде їздити і заробляти гроші, а вікна йому поміняють. Після цього терорист здався, а ми всі вийшли з автобуса”, – розповідає заручниця.

За матеріалами з сайту tsn.ua

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.


Повна версія посту|Більше тут } :
“Нiж, кoньяк і серцеві краплі”: заручниця розповіла про дивну поведінку терориста в Луцьку.

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button