Віталій Дейнега: Корoнавірусне або «я вже точно перехвoрів». Десь на початку кaрантину я зaхворів. Вжарило під 38. Тієї ночі було дуже важко..

#Коронавірусне або «я вже точно перехворів».

Навесні я захворів. Десь на початку карантину. Я чесно намагався його дотримуватись, але спочатку наш фонд включився в боротьбу з пандемією, а потім і я з тиждень побігав по кабінетах, щоб допомогти державі. Побігав і захворів.

У мене рідко буває температура і, зазвичай, невисока. Але тут вжарило під 38. Тієї ночі було дуже важко. Мене трусило, страшно ламало суглоби, був сухий кашель і страшенне безсилля. Це тривало добу. І повернуло мене у нормальний карантинний режим.

Увесь цей час у мене всередині була підозра що «це було воно, ну от полюбасу! Ти просто молодий і легко переніс!». Підозру було розвіяно сьогодні негативним тестом на ІФА IgG.

Я все ще не імунізований. Та й імунізація – це штука відносна. І є випадки повторних заражень, особливо через якийсь час.

До чого це я? Та до масок, помитих рук та ось цього всього. І до того куди йти секті «перехворівших іще у лютому».

Мийте руки. Бережіть близьких. І не забудьте допомогти своїй армії

Віталій Дейнега

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.

Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.


Повна версія посту|Більше тут } :
Віталій Дейнега: Корoнавірусне або «я вже точно перехвoрів». Десь на початку кaрантину я зaхворів. Вжарило під 38. Тієї ночі було дуже важко..

Хто найкращий ? Що чекає попереду ? Щоб голос зарахувався натисніть на фото та проголосуйте.

Показати більше
Back to top button