Соц мережі

Олександр Погребиський – Друзі, я безмежно вдячний вам за потужну підтримку! Ми разом з вами в чергове показали, що ми сильні, коли ми разом !

Друзі, я безмежно вдячний вам за потужну підтримку!!!!

Ми разом з вами в чергове показали, що ми сильні, коли ми разом!!!!

Дякую 5-му Президенту та лідеру моєї політичної партії Петро Порошенко за потужну підтримку!!!

Дякую народним депутатам: Ростислав Павленко, Микола Княжицький, Бондар Михайло, Мустафа Джамілєв, Ніна Южаніна, Артур Герасімов,

Iryna Gerashchenko, Ірина Фріз / Iryna Friz

Окрема подяка :

Моя рідна ГО Справа Громад

Демократична Сокира

Національний Корпус

Але бій не заверешено, слідкуйте за новинами, там ще хлопчина Ігор, якого нам треба теж відстояти!

Неможна просто так бити людину в обличчя!!!!!

Ніколи не здавайтеся — ніколи, ніколи, ніколи, ніколи, ні у великому, ні в малому, ні у значному, ні в дрібному, ніколи не здавайтеся, якщо це не суперечить честі і здоровому глузду!

Лупайте сю скалу! Нехай ні жар, ні холод Не спинить вас! Зносіть і труд, і спрагу, й голод, Бо вам призначено скалу сесю розбить!


Повна версія посту|Більше тут } :
Олександр Погребиський – Друзі, я безмежно вдячний вам за потужну підтримку! Ми разом з вами в чергове показали, що ми сильні, коли ми разом !

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button
Close