СБУ має нарешті зайнятися Медведчуком та іншими гордонами..Вимагаємо порушити кримiнaльні справи за фактом інтерв’ю Гіркіна та Поклонської

СБУ має нарешті зайнятися Медведчуком та іншими гордонами

Сьогоднішнє інтерв’ю терориста Гіркіна колаборанту Гордону яскраве свідчення відсутності в Україні спецслужб та не виконання Президентом своїх прямих конституційних обов’язків по захисту національного суверенітету України.

За рік президентства Зеленського політика легітимації у внутрішньополітичному просторі колаборантів та зрадників стала системою. В Україну спокійно повернувся Портнов, в парламент обрався Медведчук. Влада випустила з СІЗО чи віддала в результаті «обміну» відвертих вбивць, терористів та російських агентів. Довгий час радинком Секретаря РНБО був Сивохо, який прямо проводив курс на «примирення» з окупантами на їх умовах. Глава ОП А.Єрмак на вищому політичному рівні займається тим, що впровадити російський план «миру» в реальність. Тому дивуватись тому, що Гордон бере інтерв’ю у терориста Гіркіна чи зрадниці Поклонської – не доводиться.

Питаннями захисту національної безпеки має займатися СБУ. Спецслужба чомусь не відкриває кримінальних проваджень та не арештовує Портова, Медвдечука та інших представників Росії в Україні і демострує незрозумілу лояльність до російської агентури.

Вимагаємо від СБУ порушити кримінальні справи за фактом інтерв’ю Гіркіна та Поклонської за статтею 111 «державна зрада» та за статтями 256 ч.1 Кримінального кодексу України (сприяння учасникам злочинних організацій та приховування їхньої злочинної діяльності), 258-2 та ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України (інше сприяння діяльності терористичній організації).

24 травня під час акції «СтопРеванш» ми обов’язково поцікавимось, чи відкриті кримінальні справи і як триває розслідування.

І нарешті звернути пильну увагу на Медведчука, Портнова й інших представників російської «п’ятої колони» в Україні. Їхній безперешкодна діяльність в інтересах ворога загрожує національній безпеці України.

Рух Опору Капітуляції

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишhttps://www.facebook.com/Dmitriy.Chekalkin/posts/4724697707556445іть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Хто найкращий ? Що чекає попереду ? Щоб голос зарахувався натисніть на фото та проголосуйте.

Показати більше
Back to top button