Неформат

Володимир Зеленський здивував Президента Швейцарії, про це сьогодні повідомили на його офіційній сторінці.

«Найкращу ожину я куштувала тут», – зізналася сьогодні моя швейцарська колега. Разом з нею на Луганщині поласували, чесно, найбільшою ожиною в моєму житті. Місцеві фермери привезли сюди і полуницю, й малину, і помідори, вирощені на українських чорноземах. Хто б не хотів похизуватися продукцією, вирощеною власними руками, перед Президентом Швейцарії?

Привезли її до нас новою дорогою. Уявіть, у 2014-2016 роках на Луганщині збудували нуль кілометрів доріг, у 2017-2019-му – кілька десятків. А лише за півроку цьогоріч – понад 130 кілометрів сучасного дорожнього покриття.

Пані Симонетта Соммаруга була вражена, що в Україні будують швидше, ніж у Швейцарії. А я знав, що ми вміємо! Просто робити все треба чесно і вчасно. А швидко і якісно ми зможемо, і «Велике будівництво» – доказ цього!

Пані Симонетта мужньо, без додаткової охорони, пішла зі мною до відновленого торік мосту у Станиці Луганській. Цей міст ще минулого року був символом людських страждань. Нині він виконує свою гуманітарну функцію, хоча дехто не вірив у його відбудову. Це цінують усі міжнародні організації, які полегшують життя людей на Донбасі.

Ми показуємо людям на тій стороні: будь ласка, ми на своїй землі, у своїй країні, дивіться, як можна жити у своїй країні, яку інфраструктуру ми будуємо – мости, дороги, реальні й нормальні КПВВ. Усе це – втілення нашого бажання миру. Як і угода щодо сталого та всеосяжного припинення вогню, яку цього разу збираються підписати лідери Нормандського формату.

Для мене надважливо, що пані Президент Швейцарії побувала на Донбасі. Впевнений, що лідери інших держав мають відвідувати не лише Київ, а бачити різні регіони нашої України: оцінювати проблеми на власні очі, відчувати українську неповторність і щирість людей.

І мрію, що вже скоро про якість і гостинність говоритимуть: «Як в Україні»..

.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.


Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.


Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.


Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.


Повна версія посту|Більше тут } :
Володимир Зеленський здивував Президента Швейцарії, про це сьогодні повідомили на його офіційній сторінці.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button
Close