Дмитро Ярош: Чесно скажу: сил і енергії вже не так багато як хотілося б… Єдиним порятунком для Держави має бути об’єднання всіх державницьких сил.

Вже декілька тижнів проводжу зустрічі та консультації з «Людьми Війни», які належать до різних державницьких партійних та громадських середовищ стосовно витворення єдиної об’єднавчої платформи…

Зустрічаюсь з Братами по зброї та тими, хто сьомий рік підтримує Армію, Добровольців, бере активну участь у нашій Війні за Незалежність. Зараз вони – хтось на передовій, хтось – є членами партій та громадських організацій, хтось – у всьому розчарований, хтось – революційно заангажований, комусь – «все по цимбалах»… Час іде.

У країні безлад. Системний Хаос поволі опановує всі ділянки суспільно-політичного життя, пацифізм вже став «трендом», «перестати стріляти» – головною тезою владних і опозиційних політиків, бо ВОНИ дуже «втомились» від Війни за Незалежність…

Розумію, що плисти за течією, це – принизити Україну. Відійти від боротьби за Державність – дезертирувати. Розраховувати на інших – позбавити своїх онуків перспективи жити у вільній та заможній Державі.

Чесно скажу: сил і енергії вже не так багато як хотілося б… але «пороху у порохівницях» (йдеться не про Петра Порошенка) ще трохи лишилося.

Отже, ще повоюємо!

Головне – захистити Державу, перемогти зовнішніх та внутрішніх ворогів. Наблизити мою Країну до Свободи, Справедливості, Добробуту…

Щоб конкретизувати, скажу, що вважав і вважаю – єдиним порятунком для Держави має бути об’єднання всіх державницьких сил.

Говорю зі всіма: «Європейською Солідарністю», «Національним Корпусом», «Свободою», «Голосом», «Пропозицією» тощо, Рухом опору капітуляції, дуже різними громадськими, ветеранськими та волонтерськими спільнотами, деякими представниками влади і партії «Слуга народу»…

Тільки об’єднаними силами, як на Майдані, ми зможемо зупинити московський наступ, перейти у контратаку та здобути ворожі позиції.

Переконаний, що спроби кремлівського реваншу не пройдуть, окуповані території Донбасу і Криму ми повернемо, безлад і хаос всередині Держави ми нейтралізуємо…

Як би хріново нам, українцям, не було – ми все подолаємо.

Все буде Україна!

P.S. Дасть Бог, у найближчі тижні, консультації та перемовини по творенню державницької об’єднавчої платформи для всіх патріотів, у тому числі, ветеранів і волонтерів перейдуть у конкретну площину…

Дмитро Ярош

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.

Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.


Повна версія посту|Більше тут } :
Дмитро Ярош: Чесно скажу: сил і енергії вже не так багато як хотілося б… Єдиним порятунком для Держави має бути об’єднання всіх державницьких сил.

Хто найкращий ? Що чекає попереду ? Щоб голос зарахувався натисніть на фото та проголосуйте.

Показати більше
Back to top button