Українській армії на Донбасі заборонили наступ, розвідку і безпілотники. Сівоха радіє

“Є радісна новина від Тристоронньої контактної групи: нарешті-то погодили і підписали пакет додаткових заходів по припиненню вогню”, – написав Сивоха.

Колишній радник секретаря РНБО Сергій Сівохо вважає радісною новиною те, що українській армії на Донбасі заборонили наступ, розвідку, безпілотники, а також відкриття вогню.

“Заборона стосується розвідувально-диверсійної діяльності, наступальних операцій, використання безпілотників, снайперського і будь-якого іншого вогню, розміщення важкої техніки і артилерії в населених пунктах і тд. У документі передбачені і заходи дисциплінарного впливу до порушників наказу”, – зазначив він.

Також повідомляється, що нові домовленості набудуть чинності з 27 липня.

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button