Андрій Тарасенко: Це не журналістика. Це гiбрuдна вiйна. І Гордон у цій вiйнi – на боці вoрoгa.

Колись він парив лохуватим українцям золоті піраміди. На останніх виборах агітував наївний електорат за кегебіста Смешка. Тепер легітимізує в українському медіапросторі зрадників та ворогів Батьківщини.

Після вдалої спроби інформаційної диверсії з Поклонською настала черга Гіркіна-Стрєлкова. Людини, що особисто організовувала захоплення українських територій та вбuвaла наших вiйськових і мирних жителів. Наступними будуть очільники самопроголошених республік.

Усі знають, як працює вікно Овертона. Вороги України займають своє місце в інформаційному просторі попри загальне обурення. Їхню думку чують, потім її приймуть, а згодом з нею змиряться. За цим послідує прощення, примирення і дружба. Дружба з нашим відвічним вoрoгoм.

Це не журналістика. Це гібридна війна. І Гордон у цій війні – на боці ворога.

Андрій Тарасенко

 

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишhttps://www.facebook.com/Dmitriy.Chekalkin/posts/4724697707556445іть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Хто найкращий ? Що чекає попереду ? Щоб голос зарахувався натисніть на фото та проголосуйте.

Показати більше
Back to top button