Блоги

Фурса: Президент сказав, що у підпалі будинку Шабуніна винне суспільство. Здається, це суспільство рецидивіст…

Як відомо вчора Віталій Шабунін повідомив про те, що його будинок вчора було підпалено невідомими. В цей час в будинку знаходились батьки Віталія. На щастя батьки не постраждали.

Президент Володимир Зеленський у своєму фейсбук написав пост про цей випадодок, у якому були зокрема такі слова:

“Винних потрібно обов’язково знайти й покарати. Саме так — знайти й покарати. А ми — суспільство — все-таки повинні навчитися толерантного ставлення до тих, хто має свою позицію щодо спірних питань. І хто висловлює її активно та регулярно”.

Сергій Фурса у себе на сторінці у фейсбук прокоментував заяву Зеленського

“Президент сказав, що у підпалі будинку Шабуніна винне суспільство. Здається, це суспільство рецидивіст, бо раніше воно підпалило хату Гонтарєвій, та навіть змусило співати про цей підпал Квартал.

Цікаво лише, чи це суспільство спеціалізується виключно на насильстві стосовно противників корупціонерів і олігархів, чи воно також відповідає за те, що відбувається в Укрнафті і Центренерго.” – написав Фурса.

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close