Соц мережі

Оксана Марченко: Українці, зрозумійте, що без російської мови ви станете плем’ям третього сорту, будете мити туал…

Дружина Медведчука заявила, що без російської мови українці стануть плем’ям третього сорту, повідомляє видання Високий Замок

Кума Путіна Оксана Марченко вважає, що без знання російської мови українці опиняться в ізоляції від світу та перетворяться на “плем’я третього сорту”.

Дружина одіозного політика Віктора Медведчука підозрює, що мета існуючого “мовного закону” – це повернути Україну до “кріпосного ладу”, де українці будуть “темні та забиті”, митимуть туалети та збиратимуть полуниці. Розлогий допис про це Оксана опублікувала у себе в Instagram.

“Припустити, що українці масово вивчать одну з іноземних мов та користуватимуться нею як носії – утопія, маячня! Українська відноситься до слов’янської групи мов, тому нам так легко вивчити російську. Отже, нам запросто володіти мовою світової науки. Але нас позбавляють можливості вчити математику, фізику, хімію тощо російською мовою, і “горе-патріоти” відрізають українців від світових знань, літератури, відкриттів, технологій, бізнесу та комунікації”, – зазначила вона.

Тут, на думку Оксани, і ховається величезна зрадонька.

“Чому вони це роблять? Може, тому, що майбутнім прибиральникам, доглядальницям, збирачам полуниць та просто жебракам не треба багато знати? Вони повертають Україну до “кріпосного” ладу, де темним, забитим українцям нема навіщо мислити? Звісно, для миття туалетів інтелект не потрібен”, – заявила дружина Медведчука.

Марченко підкреслила, що вільно володіє українською та російською мовами, розуміє всі слов’янські мови та спілкується англійською. Та як громадянка України – виступає “проти дискримінації інтелекту співвітчизників, приниження російської та мов національних меншин”, захищених Конституцєю України.

“Вільних громадян “вільної” країни заганяють у “стійло”?”, – заявила Марченко.

Користувачі мережі в більшості своїй зовсім не згодні з позицією Марченко.

  • Мені боляче і образливо, що живу в Україні, а не можу купити журнал в кіоску українською мовою. Образливо! І донедавна зі всіх каналів лунала російська мова, але я люблю українську.
  • Чому мені нав’язають іноземну мову – російську – всюди? От що боляче. Вас тепер заставляють спілкуватися українською, а мені, громадянці України, де державна мова – українська, від народження нав’язують російську мову. От що мені незрозуміло.
  • Українці можуть розмовляти будь-якою мовою. Хоч російською, хоч українською, німецькою, французькою і т. д. Але державна мова є державною.
  • У Білорусі теж дві мови. І де їх мова і культура тепер?
  • Вважаю, якщо ми забудемо українську мову, то ми забудемо і культуру та звичаї.

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

Теги
Показати більше

Коментар

  1. Що значить – більшість не згодна з її позицією…? Ця істота не має права знаходитись навіть близько кордонів України…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close