Заступник генпрокурора Мамедов подякував Гордону за інтерв’ю з Гіркіним

Заступник генерального прокурора – прокурор АРК Гюндуз Мамедов прокоментував інтерв’ю Гордону російського тeрoрuста Гіркіна.

Про це він заявив у коментарі Цензор.НЕТ.

Мамедов зазначив: “Кожен виконує свою роботу. Журналіст бере інтерв’ю, а я як прокурор, який відповідає за розслідування військових злoчинів, аналізую сказане і досліджую факти. Тому в цьому випадку можу висловити лише подяку, а не критикувати за ті свідчення, які почуло наше суспільство і правоохоронні органи. У тому числі і про кaтaстрофу літака MH17. Міжнародна слідча група, в якій я представляю інтереси України, нині займається збором доказів. Слідство нерідко використовує відкриті матеріали, які згодом слугують аргументами в суді. Наприклад, можу навести пресконференцію четвертого Президента України, матеріали якої використовували як обґрунтування того, що він знав про судовий процес, де він обвинувачений. Журналістів, які брали участь у такій конференції, ніхто ж не хейтив, вони допомогли, тим самим, роботі слідства”.

Нагадаємо, увечері 18 травня журналіст Дмитро Гордон опублікував інтерв’ю з одним із ватажків терористів Ігорем Гіркіним.

Подія викликала певний резонанс у суспільстві – кілька десятків осіб закидали редакцію видання Гордона яйцями.

 

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишhttps://www.facebook.com/Dmitriy.Chekalkin/posts/4724697707556445іть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Хто найкращий ? Що чекає попереду ? Щоб голос зарахувався натисніть на фото та проголосуйте.

Показати більше
Back to top button