“Для міжнародного слідства – це подарунок”- Смешко про інтерв’ю Гордона з Гіркіним

Ексглава військової розвідки і Служби безпеки України Ігор Смешко, у якого начальником штабу на минулих президентських виборах був Дмитро Гордон, у позитивному ключі прокоментував інтерв’ю терориста Гіркіна журналісту.

Про це він заявив у коментарі Цензор.НЕТ.

Смешко зазначив: “Єдине, що можу сказати зараз, це те, що наскільки мені відомо, Дмитра Гордона попросили про серію інтерв’ю з людьми, які становлять інтерес для міжнародного правосуддя у зв’язку з анексією Криму, трагедією зі збитим літаком рейсу МН17 та війною на Донеччині.

Це взагалі нормальна міжнародна практика.

Для міжнародного суду в Гаазі, наприклад, будь-яке інтерв’ю – це юридичні факти і докази. І не кожен журналіст міг би це зробити. Крім того, це плюс і для наших компетентних органів, якщо б вони зуміли організувати подібні інтерв’ю і допомогти цьому …

Правда, не розумію, чому про це не було сказано до початку трансляції. Поки з того, що побачив, дивитися дуже важко. Ворог серйозний і вмотивований. Для міжнародного слідства – це, звичайно, подарунок.

Для нашої масової аудиторії, без попереднього пояснення і редагування, – не впевнений”.

Нагадаємо, увечері 18 травня журналіст Дмитро Гордон опублікував інтерв’ю з одним із ватажків терористів Ігорем Гіркіним.

Подія викликала певний резонанс у суспільстві – кілька десятків осіб закидали редакцію видання Гордона яйцями.

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишhttps://www.facebook.com/Dmitriy.Chekalkin/posts/4724697707556445іть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Хто найкращий ? Що чекає попереду ? Щоб голос зарахувався натисніть на фото та проголосуйте.

Показати більше
Back to top button