Віче НСН

“Для міжнародного слідства – це подарунок”- Смешко про інтерв’ю Гордона з Гіркіним

Ексглава військової розвідки і Служби безпеки України Ігор Смешко, у якого начальником штабу на минулих президентських виборах був Дмитро Гордон, у позитивному ключі прокоментував інтерв’ю терориста Гіркіна журналісту.

Про це він заявив у коментарі Цензор.НЕТ.

Смешко зазначив: “Єдине, що можу сказати зараз, це те, що наскільки мені відомо, Дмитра Гордона попросили про серію інтерв’ю з людьми, які становлять інтерес для міжнародного правосуддя у зв’язку з анексією Криму, трагедією зі збитим літаком рейсу МН17 та війною на Донеччині.

Це взагалі нормальна міжнародна практика.

Для міжнародного суду в Гаазі, наприклад, будь-яке інтерв’ю – це юридичні факти і докази. І не кожен журналіст міг би це зробити. Крім того, це плюс і для наших компетентних органів, якщо б вони зуміли організувати подібні інтерв’ю і допомогти цьому …

Правда, не розумію, чому про це не було сказано до початку трансляції. Поки з того, що побачив, дивитися дуже важко. Ворог серйозний і вмотивований. Для міжнародного слідства – це, звичайно, подарунок.

Для нашої масової аудиторії, без попереднього пояснення і редагування, – не впевнений”.

Нагадаємо, увечері 18 травня журналіст Дмитро Гордон опублікував інтерв’ю з одним із ватажків терористів Ігорем Гіркіним.

Подія викликала певний резонанс у суспільстві – кілька десятків осіб закидали редакцію видання Гордона яйцями.

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишhttps://www.facebook.com/Dmitriy.Chekalkin/posts/4724697707556445іть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close