Блоги

Поклонська : Реакція Гордона на наше інтерв’ю смішна. З приводу флешки для Гааги … Не поспішайте – я ще не все розповіла …

На своїй сторінці в Фейсбук Наталя Поклонська написала допис. Публікуємо мовою оригіналу. Орфографію та синтаксис збережено :

Реакция Дмитрия Гордона на наше интервью удивительно смешная. Я думала, он серьёзный журналист… Но, оказывается, он всего лишь «спецагент» СБУ. Кем только не назовёшься, чтобы выжить в сегодняшней Украине Говорю же, в Крыму спокойнее, приезжайте)

P. S. По поводу флешки для Гааги… Не торопитесь — я ещё не всё рассказала…

Нагадаємо

Засновник видання “ГОРДОН” Дмитро Гордон заявив, що взяв інтерв’ю у колишньої “прокурорки” Криму Наталії Поклонської, яка перейшла на бік окупантів, тому що йому цікаво розібратися, як і чому сталася анексія півострова Росією. Він переконаний, що Україна зможе використати заяви, які пролунали у програмі, у судовому процесі проти РФ.
Засновник інтернет-видання “ГОРДОН” Дмитро Гордон заявив в ефірі телеканала “Україна 24” увечері 12 травня, що як журналіст має право записувати інтерв’ю з усіма, хто становить для нього інтерес, до того ж програма з колишньо “прокуроркою” Криму Наталією Поклонською може допомогти Українській державі під час судових процесів проти Росії.

Гордон розповів, що із пропозицією записати програму виступила сама Поклонська. Так вона відреагувала на згадку в інтерв’ю з російським публіцистом і телеведучим Олександром Невзоровим.

“Щось знущатися почали з неї… Вона написала у себе в Instagram (а мені це передали мої підписники), мовляв, двоє шанованих мною людей, Олександр Невзоров і Дмитро Гордон, так про мене висловлювалися. А от слабо Дмитрові Гордону зробити зі мною інтерв’ю? Дмитрові Гордону не слабо взагалі нічого. Під час одного з своїх ефірів у YouTube я сказав, звертаючись до Поклонської, що якщо у вас є бажання, я готовий. Мені зателефонувала людина [від неї]: “Наталія Володимирівна готова. Чи можна з вами зв’язатися?”. Я відповів: “Звісно”. Вона мені зателефонувала [і ми домовилися]. Умовою інтерв’ю (головною і єдиною) було те, що не буде купюр. Я дотримався чітко, у мене немає вирізаних моментів”, – розповів Гордон.

Журналіст зазначив, що за допомогою своїх програм “пише історію країни”, оскільки його співрозмовники – історичні постаті.

“Для мене це інтерв’ю дуже цікаве, і воно вкрай важливе для нашої країни. Я багато років свідомо пишу історію країни. Це, може, пишномовно сказано, але це правда. Мої співрозмовники – люди, які стали історичними постатями. І коли-небудь (я абсолютно в цьому переконаний) історію будуть вивчати не за наскрізь брехливими підручниками, які постійно переписують на догоду новому режиму, а за неупередженими чи упередженими думками моїх співрозмовників”, – сказав Гордон.

Він зазначив, що намагається розібратися в подіях 2014 року і зрозуміти, чому Росії вдалося анексувати Крим.

“Мене дуже турбує, що сталося з нашою країною на початку 2014 року. Я не знаходжу відповідей на багато запитань, і я чесно намагаюся їх знайти… Поклонська – дуже важливий свідок, який проливає світло на те, чому Росія анексувала український Крим. Що сталося? Звідки ця тотальна зрада? Поклонська – це символ зради, тому що вона громадянка України і на той момент працювала в Генеральній прокуратурі України. Як вона стала так званим прокурором Криму? Як росіяни відтискали Крим? Що відбувається сьогодні в Росії, Держдумі, Криму? Що означає її така любов [до останнього російського імператора] Миколи II і несприйняття фільму [російського режисера Олексія] Учителя “Матильда”? Її оцінки [президента РФ Володимира] Путіна й інших державних діячів? Що їй не подобається в Росії? Чому вона сумує за Україною? Це все дуже цікаво! І найголовніше: те, що кажуть мої співрозмовники, – це свідчення очевидців, які ляжуть у канву історії України. Можна не любити Поклонську, можна любити Поклонську, але її цікаво слухати. Я журналіст, і я слухаю всіх, хто становить для мене як для журналіста інтерес. Якщо завтра [колишній президент України] Віктор Федорович [Янукович] піде на інтерв’ю, я буду щасливий із ним його зробити”, – сказав журналіст.

Гордон додав, що досі не знайшов відповідей на запитання, чому українська армія та силові структури, а також тодішня українська влада не захищали півострів від російської агресії.

“Чому українська влада, яка на той момент була в Києві, відмовилася воювати за Крим? Чому не було чим боротися? Скільки зради було! Для мене зрада Поклонської з того самого розряду, що і зрада найвищих чиновників, які не збиралися боротися за Крим. Так само, як не збиралися боротися за Донбас. Ці запитання хтось же має ставити. Мені вони цікаві, і я шукаю відповіді на них”, – сказав засновник видання “ГОРДОН”.

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишhttps://www.facebook.com/Dmitriy.Chekalkin/posts/4724697707556445іть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close