Катерина Рошук : Гордон та його інтерв‘ю з тeрoрuстaмu це Надя Савченко та Сивохо одночасно, які снідають на кордоні «за мир»

Гордон та його інтерв‘ю з тeрoристами це Надя Савченко та Сивохо одночасно, які снідають на кордоні «за мир» та трохи колективної Дорофєєвої з концертами в РФ, бо «братские народы».

Його інтерв’ю це спроба (жалюгідна) протягнути «мы за мир» та «помирить» ОРДЛО з усіма іншими.

Хтось когось (того, хто приймає рішення) переконав у здатності Гордона це зробити.

Цей хтось не дуже розуміє, шо проактивна більшість вже років з 10 вважає Гордона героєм мемів, а не батьком нації.

Смски від Кобзона. Заяви про замах на Авакова до якого нібито причетні СБУ і тд і тп. Це тільки декілька епізодів інформаційного трешу, у який мало хто вірить навіть з тих, хто звик вірити всьому.

Він має авдиторію. Він є лідером думок. Але не настільки, шоб самому та без підтримки патріотів протягнути потрібний ОП сценарій з примірення.

Тому і записав вночі перелякано відео, де назвав інтерв’ю з Гіркіним скоординованою зі спецслужбами операцією. Бо запахло смаженим.

Таким чином Гордон переклав відповідальність за це лайно на українську владу.

Дмитро Гордон свою справу знає та заробляє гроші на ідіотах. Питань нема.

Питання до ідіотів, які вигадали спецоперацію навіть не прорахувавши сценарії. Та навіть ефективність Гордона.

Гордон вже завів у ВР Смєшко. Насправді ні. Не достатньо було тільки рейтингу Гордона. Така ж історія з Вінніком та аграрною партією.

Дам підказку. Мирити Україну з ОРДЛО треба було рік тому, коли 70% вважали, шо країна рухається у правильному напрямку.

Зараз попри ще високий рейтинг Зеленського з 18% до 51% зросла кількість українців, котрі негативно оцінюють рух країни.

Тому спроби втюхати Україні ОРДЛО від Гордона чи когось іншого приведуть тільки до збільшення кількості тих, хто проти.

І ще. Хочу знати ім’я генія, який додумався витягнути Гіркіна, як голос ОРДЛО в той час, коли Гіркін вже давно не в ОРДЛО, не є лідером думок та не викликає поваги навіть у особливо упоротих після того, як кілька років тому просив гроші через Фейсбук, шоб заплатити за інтернет (не жарт).

Наступне інтерв‘ю має бути з Моторолою.

Катерина Рошук

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишhttps://www.facebook.com/Dmitriy.Chekalkin/posts/4724697707556445іть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Хто найкращий ? Що чекає попереду ? Щоб голос зарахувався натисніть на фото та проголосуйте.

Показати більше
Back to top button