“Це йому дорого обійдеться”, – Гiркiн відповів на слова Гордона про нього….

У вівторок, 19 травня, Ігор Гіркін вирішив прокоментувати визнання Дмитра Гордона з приводу свого інтерв’ю з ним. Гіркін вважає, що, взявши це інтерв’ю, Гордон фактично наклав на себе руки. За словами колишнього ватажка “ДНР”, визнання Гордона вже після інтерв’ю про співпрацю з СБУ буде дорого йому коштувати.

Колишній глава “ДНР” Ігор (Стрєлков) Гіркін прокоментував резонансне інтерв’ю українському журналісту Дмитру Гордону: російський найманець вважає, що Гордон “самоубілся” і знищив свою репутацію шляхом інтерв’ю з ним. Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі “Вконтакте”. Гіркін підкреслив, що дуже радий такому розвитку подій, оскільки всередині України знову почалися сварки і запеклі суперечки.

“Вважаю, що” щирий патріот України “Дмитро Ілліч нині” самоубілся “майже без всякої моєї участі. Чому я щиро радий.” Незалежний журналіст “в паніці сам всьому світу повідав, що працює за завданням держбезпеки. Майже всі журналісти мають зв’язку з держбезпекою так чи інакше. Але відкрито про це заявляти і пишатися – це професійне самогубство, він сам у всьому зізнався в процесі істерики … Тепер “фіговий листок” назад не приліпити ніяк … і найголовніше, “в комплекті” з шаленим завиванням з приводу мого інтерв’ю це йому недешевий у обійдеться у всіх сенсах “, – написав він.

Гіркін зазначив, що після спочатку критики на адресу Гордона він нібито закотив істерику і розкрив свої зв’язки з українськими спецслужбами. “Пане Дмитре воістину чудовий! Професіоналізму у нього не відняти ні разу -” добре! “. Він впевнено вважає (не знаю – на словах чи справді), що” виконав блискучу спецоперацію на користь (т .н.) України “. Що ж , іншого я і не чекав. В принципі, кожен з нас вирішував своє завдання. я теж свою, судячи з усього, вирішив успішно. і “всевеликий виття і срач” між “укропатріотамі” – тому наочне свідчення “, – пише Гиркин.

До цього повідомлялося, що після публікації інтерв’ю Гордона з Ігорем Гіркін журналіст записав звернення, в якому зажадав вибачень від Порошенка і всіх тих, хто виступав проти нього. Раніше журналіст Роман Скрипін пояснив, чому Україні потрібно військовий стан і вводити його потрібно швидше, щоб люди за подібні інтерв’ю з Гиркин відправлялися до в’язниці за держзраду.

За матеріалами сайту Діалог 

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишhttps://www.facebook.com/Dmitriy.Chekalkin/posts/4724697707556445іть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Хто найкращий ? Що чекає попереду ? Щоб голос зарахувався натисніть на фото та проголосуйте.

Показати більше
Back to top button