Даша Малахова : Сьогодні вийшла з лікарні після операції, тато визвав таксі. Те що там побачила, це просто жaх..

На своїй сторінці в Фейсбук Даша Малахова написала допис. Публікуємо мовою оригіналу. Орфографію та синтаксис збережено :

В такси бываю очень редко, поскольку это ад. Езжу только Элит. Они одни прекрасны.

Но вот случай сегодня.

Едем в киевском Red Taxi. Водитель без маски и не слышал о них, похоже. Никаких средств по обработке нет, хотя говорит, что обрабатывает машину постоянно.

Совет не садиться в машину – я сама могу советовать. Но я вышла из больницы после операции, папа уже был в такси и подобрал меня, потому, что вызвать машину невозможно. Ну а благодаря своему скромному и рассеянному характеру не заметил или просто решил не замечать водителя без маски.

А теперь вопрос знатокам: как поговорить об этом с руководством Red Taxi? Кто за такие вещи в стране и городе отвечает?

Даша Малахова

 

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишhttps://www.facebook.com/Dmitriy.Chekalkin/posts/4724697707556445іть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Хто найкращий ? Що чекає попереду ? Щоб голос зарахувався натисніть на фото та проголосуйте.

Показати більше
Back to top button