Блоги

Відео. Маруся Звіробій: Кравчук, який розмовляє з акцентом російською мовою… бо його українську “ламали” в радянські часи…

Маруся Звіробій записала відео про слова Леоніда Кравчука. Пряма мова: “Ви відчуваєте запах малороса. Малорос, який не може говорити російською мовою… Зараз прийшло до того, що російськомовним важко говорити українською, а ось ця гн*да, вона з того часу, коли ламали українську мову і вони не вміли говорити російською, саме тому за цей акцент кругом по радянському Союзу чмирили українців …”

Відео взяте з телеграму Марусі Звіробій

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально.

Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині.  Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Content is protected !!
Close