Колони автозаків без маркувань і номерів прямують у напрямку Білорусі, – очевидці.

Колони автозаків без маркувань і номерів помітили на дорозі Санкт-Петербург – Псков і Москва – Мінськ.

Про це пише Цензор.НЕТ із посиланням на telegram-канал групи розслідувачів Conflict Intelligence Team.

Повідомляється, що на каналі Paris Burns опубліковано відео з колонами вантажівок із ґратами на вікнах.

“Частина цих вантажівок ідентичні транспорту ОМОНу Росгвардії (у побуті – “автозаки”), який зазвичай присутній на масових заходах у Санкт-Петербурзі. Ще один, мабуть, також належить Росгвардії, хоча на фотографіях у Санкт-Петербурзі його знайти не вдалося. Примітно, що на машинах відсутнє будь-яке маркування (червона смуга з написом “Росгвардія”, синя смуга з написом “Поліція”, напис “ОМОН”, емблеми), а також номерні знаки.

В описі до відео сказано, що вони були зняті в Ленінградській області, а техніка рухається від Санкт-Петербурга на Лугу. Нам вдалося підтвердити цю інформацію геолокацією. Місце зйомки розташовується більш ніж за 400 кілометрів від кордону з Білоруссю, у бік якої рухається техніка на відео. Тому не можна бути впевненими, що це свідчить про відправку особового складу Росгвардії в Білорусь”, – йдеться в повідомленні.

Пізніше розслідувачі зібрали кілька публікацій ЗМІ, що підтверджують оприлюднену інформацію.

Так, читач “Фонтанки” сфотографував автозаки на тій же дорозі Санкт-Петербург – Псков.

“За його словами, загалом назустріч йому проїхали близько 30-40 вантажівок і кілька військових позашляховиків. Штатна місткість одного “автозаку” – близько 20 осіб. Таким чином, лише з Петербурга може їхати щонайменше 600 бійців (для порівняння, загальна чисельність всього білоруського ОМОНу – 1500 осіб)”, – зазначають розслідувачі.

Іншу колону, яка рухалася в напрямку до Білорусі з боку Москви, помітили читачі “Медузи” і колега журналіста Василя Максимова. Також відео оприлюднив користувач YouTube Ігор Хорошев.

За матерыалами сайту Цензор

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Хто найкращий ? Що чекає попереду ? Щоб голос зарахувався натисніть на фото та проголосуйте.

Показати більше
Back to top button