Кравчук закликав українців вибачитися перед Гордоном: “Ви просто нічого не зрозуміли”

Така думка з вуст першого президента незалежної України позвучали під час його прямого включення на одному з телеканалів: за словами Кравчука, розмови Гордона з Наталією Поклонскою і Ігорем Гіркіним ідеально ляжуть в основу кримінальних справ по агресії РФ проти України.

Громадянам України, які  критикують Дмитра Гордона за інтерв’ю з Наталею Поклонскою і Ігорем Гіркіна, варто було б спочатку розібратися, для чого це робилося. Таку точку зору озвучив перший президент незалежної України Леонід Кравчук, передає Діалог.UA. Політик прокоментував цю ситуацію під час прямого включення на телеканалі “Україна 24”: за його словами, українці повинні подякувати Гордона за інтерв’ю з Поклонский і Гиркин.

“Мені здається, тут має місце якесь непорозуміння: Гордон займає дуже ясну позицію щодо дій РФ щодо України. У Гордона дуже чітка і аргументована позиція з приводу анексії Криму та агресивної війни на Донбасі, а також щодо зовнішньої політики Росії і особисто Путіна “, – заявив Кравчук.

Крім того, екс-глава держави зазначив, що Гордон не завжди приємно для багатьох глядачів, але дуже аргументовано висловлює свою позицію: він не грубить, що не ображає, а просто озвучує свою позицію. Кравчук вважає, що записи розмов Гордона ляжуть в основу кримінальних справ по агресії Російської Федерації проти України, а українці повинні подякувати журналіста за його дії. “Він робить потрібну для країни справу, проте не кожен його подякує, знаючи, що суспільство сприйме це негативно”, – заявив перший президент України.

За матеріалами сайту Діалог 

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишhttps://www.facebook.com/Dmitriy.Chekalkin/posts/4724697707556445іть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button