Євген Клопотенко : Раніше я купував просто гарненьку вишиванку. І це була моя помилка. Тому щиро раджу вам….

Раніше я купував просто гарненьку вишиванку. Чорну, зелену, синю – брав ту, де подобається колір та візерунок. І це була моя помилка. Я почав вивчати. Дізнався, що у кожному регіоні є своя особлива вишивка – унікальний код краю. Вирішив зробити собі вишиванку по всім правилам, з візерунком, характерним для Київщини. Та червона, що на мені – та сама. Я її одягнув і все зрозумів. Відчуття, ніби народився в ній. Це моє рідне, близьке до серця. Це я. Моя історія, моє минуле, теперішнє та майбутнє. Тому щиро раджу вам теж розібратися у цьому питанні та зробити собі вишиванку з орнаментом та стилем вашого регіону. Тільки-но вона торкнеться вашого тіла – ваше самосприйняття зміниться. Ви відчуєте міцнішу приналежність до свого коріння. Ви станете ще більше українцями.

Бо вишиванка – це дуже сильний енергетичний елемент. Виконує не декоративну, а сакральну функцію. І доводить, що українці – єдина нація. Якщо цікаво, то подивіться на цю тему дослідницький проєкт «Код нації», є на ютубі, про вишиванки там йде мова з 30-ї хвилини.

І наостанок. Давайте одягати вишиванку не тільки по святах. Бо вишиванка – це любов. Безумовна. Вона не потребує приводів. Цьом.

Ievgen Klopotenko

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишhttps://www.facebook.com/Dmitriy.Chekalkin/posts/4724697707556445іть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button