Військові новини

Морпіхи ЗСУ спростували новину про чутки “відступу з селища Шуми” після погроз Пушиліна

Бійці української армії відреагували на публікацію проросійським виданням “Страна.UA” інформації про те, що морпіхи ВСУ нібито залишили позиції під Горлівкою і відступили після погроз Пушиліна.

Військові з 503-го окремого батальйону морської піхоти зробили заяву на сторінці в соціальній мережі Facebook, спростувавши інформацію видання і звинувативши його в роботі на Кремль.

Насправді ніякого відступу з позицій українські військові не робили. Коментарів виданню бійці також не давали, а значить “Страна.UA” використовувала неправдиву інформацію в своєму матеріалі.

“Ворог продовжує воювати з нами в інформаційному полі. На цей раз використано відомий” промокшанскій “сайт Страна.UA, який регулярно підтверджує свою антиукраїнську позицію публікаціями думок Кремля і підконтрольних йому терористів.

У матеріалі нечесної істоти на ім’я Олександр Сибірцев, яка називає себе “журналістом”, зазначається що, за словами офіцера нашого підрозділу, морські піхотинці залишають певні позиції в Шумах через страх перед бойовиками Пеніса Душіліна”, – написали українські бійці.

Вони відзначили, що бійці ЗСУ продовжують залишатися на своїх позиціях і нікуди не відступали. “Заявляємо: ніяких офіційних коментарів цьому інформаційному смітнику воїни 503 ОБМП не давали. Ми на своїх позиціях і продовжуємо захищати українську землю від мокшанської орди. Стежимо за інформаційної гігієною, друзі!” – відзначено в повідомленні.

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close