Військові новини

Збройні формування ДНР виставили Україні ультиматум і заявили, що завтра збираються нанести удар по позиціях ВСУ.

Збройні формування ДНР виставили Україні ультиматум і заявили, що завтра збираються нанести удар по позиціях ВСУ. Таким чином, режиму припинення вогню, який так-сяк тримається з кінця липня, приходить кінець.

Причому, якщо раніше бойовики намагалися не афішувати, що ініціатива по загостренню бойових дій виходить від них, і весь час звалювали відповідальність за ескалацію на фронті на ВСУ, то тепер вони навіть не приховують що саме вони першими відкриють вогонь по своїй ініціативі.

В черговий раз бачимо, кому насправді потрібно кровопролиття на Донбасі. Не українська сторона, а саме підконтрольні Росії бойовики зараз виставляють ультиматуми і оголошують про намір зірвати режим тиші. А коли обстріли і руйнування відновляться – знову будуть кричати про проклятих фашистів, які ненавидять Донбас.

Денис Казанский

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів. Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close