Юрій Бутусов – будьте уважні сьогодні день Х. Саме сьогодні 7 вересня 2020 року стане відомо, хто ……

Пост мовою оригіналу.

В понедельник 7 сентября станет ясно, у кого крепче воля, кто сильней – главарь “ДНР” Денис Пушилин или подполковник ВСУ Вадим Сухаревский. Мы-то не сомневаемся, а россиянам придется в этом убедиться. Исторический день.

503-й батальон ВСУ при поддержке командования Операцией объединенных сил не сдаст ни пяди украинской земли в районе села Шумы. Все занятые позиции под надежным контролем.

7 сентября в 8.00 главарь “ДНР” Денис Пушилин приказал уничтожить украинские позиции и выбить украинских воинов. Командующий ООС Владимир Кравченко заявил, что действия противника получат адекватный ответ. Александр Захарченко обещал взять Киев, Пушилин обещает взять Шумы. Что ж, пусть сам попробует зайти, прием и встреча со своим предшественником Пушилину будет обеспечена. 503-й батальон не сделает ни шагу назад.

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .
Пряма мова – Юрий Бутусов

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Хто найкращий ? Що чекає попереду ? Щоб голос зарахувався натисніть на фото та проголосуйте.

Показати більше
Back to top button