Блоги

Степан Хмара : Карфаген мусить бути зрyйнoвaний, Зеленський повинен піти! Iнакше він буде дoбuвaти Україну

Небезпечна провокація!

Зеленський звернувся до ВРУ з черговою «ініціативою» розглянути Закон про подвійне громадянство.
Я не погоджуюся з тими журналістами, політологами, так званими, політиками( тобто дрібними політиканами), що це законопроект не першочергової важливості, а його впихають у ВРУ аби відвести увагу від важливих питань. Це не так. Це надважливий законопроект в контексті руйнування УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ, тобто ДЕРЖАВОРУЙНІВНИЙ!
Я не буду вдаватися в примітивну дитячу дискусію з такими мудрецями, як наприклад журналіст Микола Вересень: «ми ж ідемо в Європу, а там відносно полігромадянства проблем нема», вони непогано живуть…
Подібних, підступних «аргументів» вистачало і тоді, коли ми творили українську Конституцію і відстояти «єдине громадянство» було дуже нелегко. Але нам це вдалося, бо ми розуміли, які загрози для нашої молодої держави від подвійного громадянства. Для сильних держав полігромадянство стає інструментом експансії своїх інтересів у слабших, а для слабших – це загроза ерозії їхнього суверенітету у різних функціях держави. Потрібно, як кажуть, з порога відкинути будь- які непотрібні дискусії навколо чергової державоруйнівної пропозиції Зеленського. Шануйте Конституцію, читайте четверту статтю.
А Зеленському необхідно висунути зустрічну пропозицію- вимогу: якнайшвидше добровільно скласти президентські повноваження, як людині, що не має юридичних, політичних, світоглядних, моральних, і вкінець історичних знань, потрібних для виконання президентських функцій!
Громадянське українське суспільство мусить чинити тиск на Зеленського аби він з миром пішов. Зволікати небажано, бо потім всеодно доведеться викидати Зеленського, інакше він буде добивати Україну, а це неприпустимо.
Карфаген мусить бути зруйнований, Зеленський повинен піти!

Степан Хмара

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишhttps://www.facebook.com/Dmitriy.Chekalkin/posts/4724697707556445іть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close