Блоги

Сергій Притула : Зі Святом усіх, для кого вишиванка не просто одяг, а чіткий індикатор «свій-чужий»!!!

На своїй сторінкці в Фейсбук Сергій Притула написав допис та поділивсь світлиною з сином. Публікуємо мовою оригіналу. Орфографію та синтаксис збережено :

Подейкують, що якби ми тримали в руках шаурму, то це фото зібрало б на 73% лайків більше;))!
Але ми з Дмитром не розмінюємо дорожні традиції на лайки!
Зі Святом усіх, для кого вишиванка не просто одяг, а чіткий індикатор «свій/чужий»!!!

«Патріотизм – це коли людина вміє подбати про країну і тих, хто її оточує», — так каже наш Сергій Притула.

Сергій Притула — найбільш відомий і улюблений телеведучий країни та волонтер. Від початку російської агресії в Україні Сергій допомагає військовим своїми коштами, збирає матеріальну допомогу та координує волонтерське забезпечення українських бійців. Разом із колективом «Вар’яти-шоу» у Тернополі утримує реабілітаційний центр для постраждалих від війни.
Саме Сергій створив першу в Україні повністю українськомовну гумористичну програму та отримав чотири нагороди національної премії «Телетріумф».

Першочерговим завданням у парламенті Сергій, як кандидат у народні депутати, вважає налаштування регламентації роботи народних обранців.

 

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишhttps://www.facebook.com/Dmitriy.Chekalkin/posts/4724697707556445іть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close