Блоги

Володимир Ар’єв : Догрався. Жарти скінчились. Джерела в Держдепі США повідомили , що розглядають заяву Зеленського щодо оприлюднених записів.

Догрався. Джерела в Держдепі США повідомили Європравді, що розглядають заяву Зеленського щодо оприлюднених записів, як спробу втручання в американські вибори. До речі, за такі штуки в Америці є цілком конкретна кримінальна стаття. Також джерела в Держдепі зв‘язалися з українським МЗС, пише Європравда, і наполегливо порадили зупинитись. Я так розумію, попередження адресоване не лише Зеленському, а і його Слугам, які хочуть просувати цю історію в парламенті.

Це означає, що у нас вже, за будь-яких обставин, великі проблеми зі стратегічним партнером, з яких випливають ще більші проблеми з російським агресором. Це означає, що гарант безпеки України поставив її під загрозу. Це означає, що в офісі президента провалили черговий тест на притомність і самі є небезпекою для країни, неважливо по дурості своїй чи цілком свідомо. І це означає, що наступні місяці будуть тяжкими. Росія продовжить активно руйнувати партнерство України і США та через своїх агентів добиватися виконання мінських угод за кремлівським, себто, антиукраїнським, сценарієм.

Усім, хто захищав Україну останні роки, треба бути мобілізованими і готовими до будь-якого розвитку подій. Жарти скінчились.

Volodymyr Ariev

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишhttps://www.facebook.com/Dmitriy.Chekalkin/posts/4724697707556445іть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close