COVID-19

Відео про усі проблеми вакцини. Військові проти, що не так з російською вакциною, провал в науковому світі чи наклепи капіталістів.

МОЗ Росії посперечався з Міноборони про готовність вакцини від COVID
Вакцина від коронавируса все ще перебуває в стадії клінічних випробувань, заявили в Міністерстві охорони здоров’я

Випробування вакцини на добровольцях проводилися у військовому госпіталі імені Бурденка і сеченовский університеті. Обидві установи відзвітували про виписку учасників випробувань. У всіх випадках введення вакцини призвело до виникнення імунітету до Коронавіруси SARS-CoV-2, побічні явища були мінімальними і швидко купірувати.

Усі деталі у відео.

 

Також додаємо скріни з першоджерел.

 

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close