Блоги

Перша канадка, ім’я якої вибито на Кубку Стенлі – донька українських емігрантів СОНЯ СКАРФІЛД (Онишенко)

Перша канадка, ім’я якої вибито на Кубку Стенлі – донька українських емігрантів СОНЯ СКАРФІЛД (Онишенко) ( 19 вересня 1928, Гаффорд, Канада — 14 червня 2018, Калгарі, Канада) — канадська бізнес-вумен, співвласниця хокейного клубу «Калгарі Флеймс» у 1985-1994 рр.

Друга жінка та перша канадійка, ім’я якої вибито на Кубку Стенлі (1989 р.).

Соня народилася в 1928 р. у містечку Гаффорд, Саскатчеван, у сім’ї українських мігрантів. Навчалася в Саскачеванському та Манітобському університетах. У 1949-1951 рр. працювала за фахрм у Департаменті соціального забезпечення Реджайни, а в 1952-1955 рр. – в Едмонтоні.

Її чоловік, підприємець Ральф Скарфілд, належав до бізнесгрупи, яка володіла хокейним клубом «Атланта Флеймс». Після його смерті в 1985 р. Соня успадкувала бізнес чоловіка і продовжила його справу. Була співвласницею «Калгарі Флеймс» до 1994 року. Саме в цій ролі вона стала найбільш відомою.

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова
Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close