Блоги

Відео. “На жаль”, – Гордон прокоментував слова Усика і його “роботу на ФСБ”

Відомий український телеведучий і журналіст Дмитро Гордон прокоментував позицію і висловлювання боксера Олександра Усика.

У своєму інтерв’ю з Максимом Назаровим в ефірі передачі “Максимум” український ведучий і журналіст Дмитро Гордон дав коментар щодо позиції і висловлювань українського боксера Олександра Усика. Про це повідомляє Діалог.UA з посиланням на відео, опубліковане в YouTube-каналі Дмитра Гордона. Варто зазначити, що український боксер Олександр Усик відомий своєю проросійською позицією, проте не раз робив висловлювання про свій патріотизм і велику любов до України.

“Олександр Усик – видатний боксер, видатний спортсмен, який прославляє Україну. Усик – громадянин України. Не сумніваюся, що патріот України. Але в силу якоїсь своєї наївності і романтичності, властивою іноді великим спортсменам, ми хочемо, щоб вони були у нас політиками і філософами, а так не буває “, – сказав Гордон в ефірі передачі” Максимум “.

Також він додав, що і від артистів не варто чекати великих знань в політиці і філософії. “У багатьох артистів і багатьох спортсменів куці мізки, на жаль”, – додав український журналіст. Він підкреслив, що Усик – “розумний хлопець”, проте висловлюватися на політичні теми боксеру не варто, вважає Гордон. Крім того, ведучий Максим Назаров запитав у Гордона, чи вважає він, що Усик працює на ФСБ. “Ні, звичайно, не вважаю”, – відповів Гордон.

За матеріалами сайту Діалог

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close