Євген Мураєв: Якщо на президентських виборах переможе Медведчук, ми отримаємо на Західній Україні другий Донбас

У ефірі телеканалу «НАШ» екснардеп Євген Мураєв заявив, що, якщо влада Зеленського буде продовжувати керувати країною в такому ж дусі, закривати очі на падіння ВВП, вбивати свободу слова, то немає жодного шансу, що Володимиру Зеленському вдасться переобратися на другий президентський термін. Рейтинг його вже і так обвалився більш, ніж в два рази, але тенденція ця триває.

За словами нардепа, якщо Володимир Зеленський не потрапляє до другого туру президентських виборів, то там на сьогоднішній день найбільше шансів зустрітися у Віктора Медведчука і Петра Порошенка. Їх рейтинг як і раніше великий і ті, хто в 2019-му році голосував за Зеленського вибирають між ними двома, кого вибрати.

При цьому Мураєв висловив переконання, що, якщо переможе на виборах Медведчук, то ми отримаємо другий Донбас на західній Україні. Жителі західних областей не приймуть Медведчука, як президента ні за яких обставин. Те ж саме стосується і Порошенка. Якщо переможе Петро Порошенко, то ні про яке припинення військових дій на сході України не може бути й мови. Більш того, підкреслив Мураєв, зона бойових дій на Донбасі значно збільшиться.

Хто найкращий ? Що чекає попереду ? Щоб голос зарахувався натисніть на фото та проголосуйте.

Показати більше
Back to top button