Віче НСН

Китай офіційно розпочинає підготовку до вiйнu, – заява Сі

Китай офiцiйно розпочинає пiдготовку до вiйни, – заява Сi

Вождь КНР, Сi Цзiньпiн, напередоднi голосування за лiквiдацiю гонконгської автономiї, оголосив китайським ЗМi про початок пiдготовки до вiйни. Про це передає як мiсцева пропаганда, так i мiжнароднi медiа.

Офiцiйна причина – коронавiрус, який, мовляв, спричинив руйнiвну шкоду китайськiй нацiональнiй безпецi. Повiдомляється, що Компартiя вiддала наказ якнайшвидше готувати збройнi сили для потенцiйних воєнних конфлiктiв, а також проводити навчання у гнучких, наближених до умов реальностi, умовах.

Окрiм цього, КНР збiльшила фiнансування збройних сил минулого тижня – на 6,6%. Речник Мiноборони КНР пояснив збiльшення вiйськового бюджету фразою: «Свiт не мирний».

Захiднi аналiтики вiдмiчають, що КНР пiдтвердила шлях мiлiтаризму з моменту, коли понад 62 держави, у тому числi України, почали вимагати незалежного розслiдування щодо походження та спалаху китайського вiрусу в Уханi.

У свою чергу пропагандистське видання «Сiньхуа», цитуючи виступ Сi пiд час засiдання фейкового парламенту КНР, зазначає слова лiдера Компартiї: «Важливо вивчати новi шляхи тренування та готування до вiйни… Важливо пiдготуватися до збройних боїв, проводити гнучкi та актуальнi воєннi тренування, а також посилити нашi вiйськовi можливостi для подальших воєнних операцiй».

Про якi саме вiйськовi мiсiї йде мова – не повiдомляється. Однак, Мiноборони КНР не приховує – в першу чергу комунiстична армiя боротися з «сепаратизмом». Спочатку в Гонконзi, а потiм – на територiї незалежного Тайваню.

Окрiм цього, КНР усе бiльше зливається у вiйськово-економiчний союз з Росiєю. Вiдтепер Пекiн не тiльки пiдтримує Росiєю з усiх зовнiшньо-полiтичних питань, i навпаки, але й поставляє гуманiтарну допомогу росiйськiй армiї, у тому числi – медичного характеру. Чи приїхали китайськi маски та медичнi костюму росiйським агресорам на Донбас – поки що невiдомо.

Артур Харитонов

Пiдтримайте Акцiю по пiдтримцi українських селян та фермерiв ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередникiв ! Щоб дiзнатися бiльше клiкнiть на цей банер.

Шановнi панi та панове, пам’ятайте! Будь-яка iнформацiя, яку Ви, публiкуєте з публiчним статусом у соцiальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосi, а пiсля цього змiнюєте свiй пост. Поводьте себе вiдповiдально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у вiдмовi публiкацiї посту.

Усвiдомлюйте вiдповiдальнiсть, за поширення iнформацiї, простими словами, не пишiть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа i нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублiкувати пост, чи надiслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишiть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Теги
Показати більше
Back to top button
Close